Evenimente

REZULTATELE CAMPIONATELOR NATIONALE DE CULTURISM SI FITNESS – ARAD 2018

Posted On September 4, 2018 at 8:36 am by / No Comments

Rezultatele din cadrul Campionatelor Naționale de Culturism și Fitness, Seniori și Senioare, Arad 2018

FITNESS FEMININ -OPEN
Loc Nr Sportiv Club
1 17 DELIA LACATARU ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI
2 192 ATHENA MATEI ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI
3 190 MIHAELA RASCA ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

FITNESS MASCULIN-OPEN
Loc Nr Sportiv Club
1 83 RAZVAN-FLORIN SINDELARU CS FARUL CONSTANTA
2 84 BOGDAN CRISTEA ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI
3 113 CLAUDIU-ILIE MITEA CS CENTURION SIBIU

WELNESS FITNESS-OPEN
Loc Nr Sportiv Club
1 67 RALUCA HADA CSU CLUJ NAPOCA
2 173 MIRUNA PREDA ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI
3 9 DANIELA IVAN ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI
4 39 MARIA PAVAL ACS VITROX GYM VASLUI

GAMES CLASSIC BB 175CM
Loc Nr Sportiv Club
1 169 DRAGOS ENUTA ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI
2 186 DANIEL COSTACHE ACS ULISE FOCSANI
3 109 DANIEL STEFAN CS FARUL CONSTANTA

GAMES CLASSIC BB +175CM
Loc Nr Sportiv Club
1 181 MATEI UNGUREANU ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI
2 125 MARIUS LICURICI CS FARUL CONSTANTA

WOMEN PHYSIQUE -OPEN
Loc Nr Sportiv Club
1 108 CATALINA ALDEA CSU CLUJ NAPOCA
2 35 AMALIA NEAGU CSM RAMNICU SARAT
OPEN GAMES CLASSIC BB
Loc Nr Sportiv Club
1 169 DRAGOS ENUTA ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI
2 181 MATEI UNGUREANU ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

BB CLASIC 175CM
Loc Nr Sportiv Club
1 161 COSMIN-CRISTIAN IANCU CS FARUL CONSTANTA
2 143 CRISTIAN FEKETE ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI
3 167 EMIL DULGHERU ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI
4 145 ALEXANDRU JURGE CS GOLD STAR BAIA MARE

BB CLASIC 180CM
Loc Nr Sportiv Club
1 157 GABRIEL FEHER CS DELTA POWER CLUJ-NAPOCA
2 158 ADRIAN NIGA CS CENTURION SIBIU

BB CLASIC +180CM
Loc Nr Sportiv Club
1 171 MADALIN SOARE ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI
2 149 RAZVAN SUNEA CS VOINTA SATU-MARE
3 137 MIREL CARSTEA CS GLADIATOR GYM CRAIOVA

OPEN BB CLASIC
Loc Nr Sportiv Club
1 161 COSMIN-CRISTIAN IANCU CS FARUL CONSTANTA
2 157 GABRIEL FEHER CS DELTA POWER CLUJ-NAPOCA
3 171 MADALIN SOARE ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

CULTURISM 65KG
Loc Nr Sportiv Club
1 102 IULIAN-ANDREI CENUSE CS FARUL CONSTANTA
2 141 CRISTI-CONSTANTIN BECHERU CS ELEGANTA RESITA

CULTURISM 70KG
Loc Nr Sportiv Club
1 179 OVIDIU COZMA CS GYM OVIDIU BAIA MARE
2 142 GEORGE GULIU ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI
3 170 HUNOR SALAK CSU CLUJ NAPOCA
4 194 IOAN COJOCARI-TAUT CS DUMI FITNESS CLUJ-NAPOCA
5 163 ANDREI TOADER ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

CULTURISM 75KG
Loc Nr Sportiv Club
1 132 GABRIEL-LAZAR BARBOS CS CENTURION SIBIU
2 138 CRISTIAN MARTIN CSU CLUJ NAPOCA
3 95 DANIEL-IONUT CAPRICEANA CS FARUL CONSTANTA
4 154 DANUT NEGRU CS STEEL MAN TG.NEAMT
5 175 EDUARD TOLEA ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

CULTURISM 80KG
Loc Nr Sportiv Club
1 180 ADRIAN-IACOB LUNGU CS FARUL CONSTANTA
2 187 VLADUT BURGHELEA ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI
3 196 CALIN-DAN URDAS CS XOX GYM ARAD

CULTURISM 90KG
Loc Nr Sportiv Club
1 101 CATALIN BURGHEL ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI
2 152 RAZVAN KALININ CSU CLUJ NAPOCA
3 124 ADRIAN-FLORIN FILIP CS FORTUS CALARASI

CULTURISM 100KG
Loc Nr Sportiv Club
1 150 SORIN SPRANCEANA CS STEEL MAN TG.NEAMT
2 177 VALENTIN MAGUREAN CS GOLD STAR BAIA MARE
3 155 CONSTANTIN APETRI CS STEEL MAN TG.NEAMT

CULTURISM +100KG
Loc Nr Sportiv Club
1 151 CODRUT GALAN CS STEEL MAN TG.NEAMT
2 89 ALBERTO DINCA ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI
3 88 ALEXANDRU-MARIAN VOICU CS FARUL CONSTANTA
4 189 RADU-PAUL BERTEANU CS CENTURION SIBIU

OPEN CULTURISM
Loc Nr Sportiv Club
1 180 ADRIAN-IACOB LUNGU CS FARUL CONSTANTA
2 132 GABRIEL-LAZAR BARBOS CS CENTURION SIBIU
3 150 SORIN SPRANCEANA CS STEEL MAN TG.NEAMT
4 179 OVIDIU COZMA CS GYM OVIDIU BAIA MARE
5 101 CATALIN BURGHEL ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI
6 151 CODRUT GALAN CS STEEL MAN TG.NEAMT
7 102 IULIAN-ANDREI CENUSE CS FARUL CONSTANTA

PERECHI
Loc Nr Sportiv Club
1 177 VALENTIN MAGUREAN CS GOLD STAR BAIA MARE
ALEXANDRA COZMA CS GOLD STAR BAIA MARE
2 138 CRISTIAN MARTIN CSU CLUJ NAPOCA
CATALINA ALDEA CSU CLUJ NAPOCA
3 179 OVIDIU COZMA CS GYM OVIDIU BAIA MARE
MARIA ONEA CS GLADIATOR GYM CRAIOVA

BIKINI FITNESS 158CM
Loc Nr Sportiv Club
1 33 MARIA ONEA CS GLADIATOR GYM CRAIOVA
2 199 MEDINA POPOVICI CS XOX GYM ARAD
3 174 ANCA MOROIANU CS OLYMPIA PRO GYM BRASOV
4 79 LENUTA TABAN ACS ULISE FOCSANI
5 68 ROXANA PITUR ACS TIMFORTIS TIMISOARA

BIKINI FITNESS 162CM
Loc Nr Sportiv Club
1 71 CRISTINA POPA ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI
2 193 IZABELA BULEI ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI
3 198 VANESA-AMIRA PIRVULETU CS XOX GYM ARAD
4 56 GEORGICA-SORINA SOARE CS YZO GYM CALARASI

BIKINI FITNESS 164CM
Loc Nr Sportiv Club
1 30 NARCISA BIVOLARU CS GLADIATOR GYM CRAIOVA
2 182 PATRICIA NICULAE CSS 5 BUCURESTI
3 81 MARIA PAVEL ACS ULISE FOCSANI

BIKINI FITNESS 166CM
Loc Nr Sportiv Club
1 45 OANA BARSAN CSU TG.MURES
2 200 DIANA-ALEXANDRA DARIE CS XOX GYM ARAD
3 183 CORINA-PETRUTA DUMITRU CSS 5 BUCURESTI

BIKINI FITNESS 169CM
Loc Nr Sportiv Club
1 47 DIANA PIVNICERU CS FARUL CONSTANTA
2 29 ANCA SOMCUTEAN CS GOLD STAR BAIA MARE
3 49 NICOLETA DUMITRU CS FORTUS CALARASI
4 185 IULIANA IRIMIA ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

BIKINI FITNESS 172CM
Loc Nr Sportiv Club
1 188 IOANA CRISAN ACS ENERGYFIT TG.MURES
2 42 MADALINA BUJOR ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI
3 61 ELENA-IRINA FLORESCU CS FARUL CONSTANTA
4 80 OTILIA MIHAELA ZAHARIA ACS ULISE FOCSANI

BIKINI FITNESS +172CM
Loc Nr Sportiv Club
1 78 ALEXANDRA COSTIN CSU CLUJ NAPOCA

OPEN BIKINI FITNESS
Loc Nr Sportiv Club
1 188 IOANA CRISAN ACS ENERGYFIT TG.MURES
2 45 OANA BARSAN CSU TG.MURES
3 47 DIANA PIVNICERU CS FARUL CONSTANTA
4 71 CRISTINA POPA ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI
5 30 NARCISA BIVOLARU CS GLADIATOR GYM CRAIOVA
6 78 ALEXANDRA COSTIN CSU CLUJ NAPOCA
7 33 MARIA ONEA CS GLADIATOR GYM CRAIOVA

BODY FITNESS 163CM
Loc Nr Sportiv Club
1 3 ALEXANDRA COZMA CS GOLD STAR BAIA MARE
2 1 DANIELA MARTINESCU ACS TIMFORTIS TIMISOARA
3 107 IOANA DINESCU ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

BODY FITNESS +163CM
Loc Nr Sportiv Club
1 178 MADALINA ILIE ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI
2 24 LARISA MORARI ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI
3 4 ANA MARIA ZVINCA CS FARUL CONSTANTA
4 44 GABRIELA VLADEAN CS FARUL CONSTANTA
5 43 MARTINA LUPU CSU ORADEA

OPEN BODY FITNESS
Loc Nr Sportiv Club
1 3 ALEXANDRA COZMA CS GOLD STAR BAIA MARE
2 178 MADALINA ILIE ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

MEN’S PHYSIQUE 170CM
Loc Nr Sportiv Club
1 104 CORNEL PANTELIN CS FARUL CONSTANTA
2 162 MARIUS VARZARU ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI
3 123 BOGDAN PRIMARU CS YZO GYM CALARASI
4 164 IOAN IONESCU ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI
5 106 IONUT CRETU ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

MEN’S PHYSIQUE 173CM
Loc Nr Sportiv Club
1 121 IONUT-DANIEL LEPADATU CS POWER GYM MEDIAS
2 130 IOAN VODA ACS ENERGYFIT TG.MURES
3 120 ALEXANDRU-FILIP OPRESCU CS POWER GYM MEDIAS
4 129 RARES BALDEAN ACS ENERGYFIT TG.MURES
5 165 MARIUS MUSTATEA ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

MEN’S PHYSIQUE 176CM
Loc Nr Sportiv Club
1 110 FLAVIUS-ADRIAN URSACHI CS FARUL CONSTANTA
2 111 NICOLAE-IULIAN SIPU CS GREEN FIT ALBA IULIA
3 133 LIVIU TUDORAN CS GLADIATOR GYM CRAIOVA
4 148 ANDREI MACOVEI CS STEEL MAN TG.NEAMT
5 112 GODFREY-CHRISTIAN TALLICK CS GREEN FIT ALBA IULIA
6 127 GELU RAPONTARU CS FARUL CONSTANTA
7 103 CONSTANTIN FLORISTEANU CS FARUL CONSTANTA
8 172 ANDREI CIOBANU ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

MEN’S PHYSIQUE 179CM
Loc Nr Sportiv Club
1 114 RAZVAN-GABRIEL ION CS GREEN FIT ALBA IULIA
2 135 ROBERT RUS ACS TIMFORTIS TIMISOARA
3 144 CATALIN CANUCI CS FARUL CONSTANTA
4 131 ADRIAN-STEFAN RADU CS DUMI FITNESS CLUJ-NAPOCA
5 195 DANIEL MELNIC CS OLYMPIA PRO GYM BRASOV
6 128 PETRU-COSMIN MOTRONEA CS CENTURION SIBIU

MEN’S PHYSIQUE 182CM
Loc Nr Sportiv Club
1 116 ALEXANDRU-COSTIN BOROIU CS FARUL CONSTANTA
2 184 OVIDIU TALPEANU ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI
3 134 SERGIU VASILCIN ACS TIMFORTIS TIMISOARA
4 140 ALEXANDRU TIU ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI
5 105 ANDREI NASCU ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI
6 115 GODSPOWER-MORRIS OKPATA CS HARD BODY BUCURESTI
7 126 CONSTANTIN-CRISTIAN VIDU CS FARUL CONSTANTA

MEN’S PHYSIQUE +182CM
Loc Nr Sportiv Club
1 117 REMUS-GEORGIAN BOROIU CS FARUL CONSTANTA
2 191 CLAUDIU PALITA ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI
3 197 VALERIU-LUCIAN MATIS CSM BISTRITA
4 168 PETRU ICHIM CSU CLUJ NAPOCA
5 147 TIM CRISTIAN DOBROTA CSU CLUJ NAPOCA
6 166 ADRIAN ILIE ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI
7 139 RAUL-CATALIN MATEI CS CENTURION SIBIU

OPEN MEN’S PHYSIQUE
Loc Nr Sportiv Club
1 114 RAZVAN-GABRIEL ION CS GREEN FIT ALBA IULIA
2 116 ALEXANDRU-COSTIN BOROIU CS FARUL CONSTANTA
3 110 FLAVIUS-ADRIAN URSACHI CS FARUL CONSTANTA
4 121 IONUT-DANIEL LEPADATU CS POWER GYM MEDIAS
5 117 REMUS-GEORGIAN BOROIU CS FARUL CONSTANTA
6 104 CORNEL PANTELIN CS FARUL CONSTANTA

MEN’S PHYSIQUE MUSCULAR-OPEN
Loc Nr Sportiv Club
1 176 GEORGE IONICA ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI
2 159 CRISTIAN NEACSU ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

 

sursa: frcf.ro

Leave a Reply